Prezenty na dzień kobiet w Poznaniu

Prezenty na dzień kobiet w Poznaniu

  Ledwie człowiek pozbierał się po Walentynkach a tu kolejne ŁUP! Wielkimi krokami zbliża się do nas DZIEŃ KOBIET! I tu skieruje się bezpośrednio do mężczyzn - Panowie kwiaty to kobieta dostaje z wielu okazji... Więc proszę ja Was o ciutkę więcej wyobraźni 😉 Tak wiem - to jest takie święto, gdzie trudno być pomysłowym... Oh czyżby ? Każda kobieta chce się poczuć wyjątkowo, jak dama, a szczególnie w dzień kobiet - swoje święto. A z czego kobiety z wyższych sfer piły kawę... No dalej, dalej.. Kombinuj Tak! ! Masz to 😉 Filiżanka z Twoim nadrukiem od serca będzie idealnym podarunkiem. Drobny, niezobowiązujący prezent a jaki praktyczny. Gorzej gdy Twoja Luba twierdzi tak jak ja, że kawa to ma być w dużym kubku! Wtedy zostaje Ci kubek gigant z nadrukiem - nie ma spodeczka, ale efektywne kolorowe obramowania. Twoje zdjęcie z uśmiechem plus poranna kawa to idealny początek dnia.
A jak lubi zasypiać? Ma swoją ulubioną poduszkę, która lata świetności ma za sobą i błagasz w myślach, by pies w końcu ją rozszarpał? Zastąp ją dedykowaną poduszką w kształcie serca lub klasyczną poduszką w kształcie kwadratu. Możesz na niej nadrukować co tylko Ci wpadnie do głowy - zdjęcia, obrazki lub napisy. Lub takie combo, gdy Cię inwencja twórcza poniesie. Zawsze zestaw śpiocha możesz powiększyć o misiową przytulankę, która zastępuje Ciebie podczas Twojej nieobecności. Mamy misie z nadrukiem takie całkiem małe małe po takie naprawdę DUŻE DUŻE - na koszulce umieścimy Twoją fotkę i godny zastępca na samotne noce gotowy. Pomyśl - lepszy miś niż jakiś przystojny Zdziś!  
 • Turbo duża poducha pluszowa 45 x 45 cm z Twoim nadrukiem

  40.0050.00 Wybierz opcje
 • Poduszka w kształcie serca z TWOIM WŁASNYM NADRUKIEM!

  30.0040.00 Wybierz opcje
 • Poduszka Pluszowa z TWOIM WŁASNYM NADRUKIEM!

  Oceniony 5.00 na 5.
  35.0040.00 Wybierz opcje
Wasza lodówka wieje nudą? Zobacz jak ozdobić ją super ekstra puzzlami w kształcie serca lub prostokąta! Zawsze możesz przewidzieć nagrodę za ich ułożenie i zabawa się rozkręci 🙂 Inwencja jest już Twoja.  
Sprawdź też naszą propozycję ręcznika z nadrukiem, bo takowe do znakowania również mamy. Idealny prezent dla kobiet sportsmanek 😉
  Szukasz praktycznego prezentu mimo wszystko? Zawsze zostaje fartuch kuchenny z nadrukiem lecz zapewniam Cię, że niektóre kobiety mogą się zirytować. Ale przecież Ty znasz swoją najlepiej i wiesz czy lubi gotować:)  
  Eko torbę z nadrukiem na zakupy też mamy, a co! Taki prezent możesz nawet pożyczyć po dniu kobiet i zapakować w niego swój czteropaczek!  
  A to wszystko w mieście Poznań !/ ul. Katowicka 11A/U2 61-131 Poznań