Pomysł na walentynki

Pomysł na walentynki

Jaki prezent wybrać na walentynki dla niej lub dla niego?

Walentynki są związane z postacią Św. Walentego i jego kultem. Tradycyjnie przypada 14 lutego. Tego dnia zakochani wręczają sobie prezenty, lub wyznają sobie miłość. Tylko jak to zrobić najlepiej ? w jaki sposób możemy zaskoczyć swojego partnera / partnerkę?   

Walentynkowe prezenty dla niej.

Wielu mężczyzn ma problem jaki prezent na walentynki wybrać dla dziewczyny? Sposobów aby wyznać miłość jest wiele. Super pomysłem może być miś walentynkowy z oryginalnym napisem. Wyjątkowe wyznanie przekona niejedno niewieście serce- bo któż jest gotów oprzeć się sile pluszowej przytulanki. Problem pojawia się, gdy nasz związek trwa już latami i nie myślimy już o podarunku dla dziewczyny tylko o prezencie walentynkowym dla żony. Można też oczywiście kupić fartuch z wyznaniem. Jednak jeżeli chcemy dożyć kolejnych Walentynek, lepszym pomysłem może być kubek dla dwojga.  

Prezent na walentynki dla niego.


Sytuacja z wyborem prezentu na walentynki dla faceta wcale nie jest łatwiejsza. Można oczywiście kupić misia z nadrukiem, jednak nie każdy facet ucieszy się z takiego podarunku. Mężczyźni nie lubią pokazywać swojej słabszej strony więc maskotka nie zawsze trafi w gust (chociaż kto wie :)). Koszulka to już zupełnie inna beczka.  Wyznanie miłości na koszulce czy też poduszce będzie mu przypominać o lepszej połówce każdego dnia. Fajnym dodatkowym upominkiem może być np. zapalniczka