Odzież motocyklowa Poznań

Odzież motocyklowa Poznań

I przyszła wiosenka... Miło i przyjemnie spędza się teraz czas na świeżym powietrzu. Przyjemnie pospacerować bo wszystko wokół się zieleni i ta coraz cieplejsza bryza... Brzmi bajecznie, ale do pełni szczęścia brakuje Ci czegoś? Nie uwierzysz, że wiem czego 😉 Ten wiatr we włosach i ta prędkość (oczywiście stosując się do ograniczeń!). Czuję, że Twoja odzież motocyklowa potrzebuje odświeżenia – ah te trendy w modzie. Przygotowaliśmy coś nowego.

Interesuję Cię chusta motocyklowa? Nawet nie próbuje zgadywać, bo jestem pewna, że kupiłeś już z gotowym nadrukiem. A widzisz u nas możesz nabyć chustę z własnym nadrukiem. Pozwalamy Tobie wykazać się twórczo. Bandana motocyklowa jest wykonana z 100% bawełny, z dbałością o szczegóły wykończeniowe więc nie ma mowy o kiepskiej jakości. Można na niej umieścić proste wzory i napisy jednokolorowe (więcej kolorów wyceniamy indywidualnie). Jeśli mówimy o bandanach w kolorze czarnym. Jeśli wyjątkowo chcesz chustę motocyklową w kolorze białym (wyjątki zawsze się zdarzają), nadruk może być full kolorowy 🙂 Jeśli bardziej od chusty motocyklowej pasuję Ci kominiarka motocyklowa z Twoim nadrukiem nie ma sprawy. Mamy i to:)

A co do ubrań motocyklowych.... Wprowadziliśmy również do Naszego sklepu 2 bluzy męskie i 1 bluzę damską– szczególnie ta bez kaptura idealnie skomponuje się pod kurtkę skórzaną. Będzie idealna na teraz, ponieważ wiatr może i przyjemny, ale nadal chłodny. Końcówka rękawa jest kulista czyli przylega do nadgarstka co chroni przed wiatrem. Jednocześnie bluza ma odpowiednią grubość więc nie ma ryzyka ograniczonego ruchu.
Ewentualnie można to szybko zastąpić koszulką motocyklową z krótkim lub długim rękawem 🙂 Podkreśli Twoją muskulaturę (uważaj bo podkreśli KAŻDĄ - mięsień piwny również!)
  • KOSZULKA DAMSKA MOTOCYKLOWA Z TWOIM NADRUKIEM!

    49.0085.00 Wybierz opcje
  • KOSZULKA DAMSKA Z DŁUGIM RĘKAWEM MOTOCYKLOWA Z TWOIM NADRUKIEM

    55.0095.00 Wybierz opcje
  • KOSZULKA MĘSKA Z DŁUGIM RĘKAWEM MOTOCYKLOWA Z TWOIM NADRUKIEM

    45.0085.00 Wybierz opcje
Kurtek motocyklowych na razie w naszej ofercie nie zobaczysz, ale zawsze możesz zapytać. Zawsze możemy Cię zaskoczyć 😉  

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego

Ul. Katowicka 11A/U2 Poznań