Na kiedy Pan to zrobi?

Czas realizacji wynosi ok 3-5 dni roboczych zależnie od wybranego przedmiotu. W skrajnych przypadkach realizacja może się przedłużyć z przyczyn niezależnych od nas.

Czy da radę na miejscu?

Nie da rady. Nadruki to pracochłonny proces. Najszybszym czasem realizacji jest zamówienie czegoś rano i odebranie popołudniu pod warunkiem dopłaty za ekspres. https://www.fajnyprezent.com/produkt/druga-zmiana-nocnego-mirka/

Ile to kosztuje?

Wszystkie ceny podane są w sklepie przy produktach. Są to ceny brutto  produktu z nadrukiem.

Będzie rabat kierowniku?

Rabatów udzielamy od 10 sztuk przedmiotów.  Wystarczy, że przed złożeniem zamówienia wyślesz maila z prośbą na sklep@fajnyprezent.com. Otrzymasz jednorazowy kod rabatowy obniżający wartość koszyka.

Gdzie mam wstawić plik i jaki?

Plik wstawiasz przez formularz na etapie wpisywania swoich danych w zamówieniu. Grafika musi być dobrej jakości (bez pixeli), aby nadruk wyszedł dobrze. Jeśli chciałbyś zobaczyć wizualizacje na produkcie przed drukiem, poproś o to w uwagach do zamówienia.

Czy można odebrać osobiście?

Tak, osobiste odbiory są możliwe na ul. Rynek Śródecki 13 w Poznaniu. Od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. O możliwości odbioru zostaniesz poinformowany mailowo lub telefonicznie.

Czy można dać swoją koszulkę / bluzę?

Tak, towar powierzony znakujemy na odpowiedzialność klienta. Odzież powinna być nowa / nieprana, aby zwiększyć szansę na udane nadruk. Wycenę nadruku przedstawimy indywidualnie kiedy pokażesz nam wzór. Wyślij zapytanie z plikiem na maila sklep@fajnyprezent.com