ODZIEŻ SPORTOWA POZNAŃ

ODZIEŻ SPORTOWA POZNAŃ

Piękna wiosna już do nas przykicała wraz z Wielkanocą więc nic, tylko się radować i korzystać z pogody. A tu spacerek, a tu może pobiegać lub uprawiać inny sport na świeżym powietrzu. A to idealna okazja do zaprezentowania rewelacyjnych stylizacji odzieżowych. Bo tak po prawdzie... nie mów, że nie lubisz być podziwiany gdy uprawiasz sport. Nie lubisz tych zazdrosnych spojrzeń na Twoją idealną sylwetkę. A gdyby tak podkreślić ją koszulką? Dopasowaną koszulką z Twoim nadrukiem. Jedno, że dopasowana – nie będzie się podwijać, czy podwiewać. Po drugie podkreśli Twoją sylwetkę, na którą przecież pracowałeś czy pracowałaś cały rok! Jest jeszcze „po trzecie” - nadruk, który możesz dowolnie sobie wybrać, abyśmy go nadrukowali. I widzisz, masz trzy plusy za jednym podejściem.

Niby gorzej, gdy nadal walczysz o tą sylwetkę... Ale jakie gorzej! Luźniejsze koszulki, które nadal rewelacyjnie się prezentują też mamy! Luźną koszulkę z Twoim nadrukiem!  A kto nam zabroni 😉 Oczywiście koszulka nadal masz trzy plusy bo i luźna i zwiewna i  z wysokogatunkowego materiału, gdzie oczywiście mówimy o bawełnie.

Koszulki poliestrowe z nadrukiem też w naszej kolekcji się znajdą – spełniamy wiele oczekiwań.

A na chłodniejsze wieczory proszę Cię bardzo – bluza! Bluza z nadrukiem ! No bo niby wiosna, ale jednak jeszcze nie lato, więc przyda się włożyć coś na ten kark 🙂 Pomyśl, by przygotować bluzę na wieczorny trening. Przydadzą się jaskrawe oznaczenia, aby być widocznym na drodze. Styl stylem, a bezpieczeństwo przede wszystkim. Nadruk na rękawach w odblaskowych kolorach, na plecach Twoje imię lub ksywa i gotowe!

 • Odjazdowa kurtka softshell Męska z TWOIM NADRUKIEM !!!

  Oceniony 5.00 na 5.
  250.00 Wybierz opcje
 • BLUZA KANGURKA MĘSKA Z NADRUKIEM (kaptur kangur) 2

  Oceniony 5.00 na 5.
  80.0090.00 Wybierz opcje
 • BLUZA KANGURKA DAMSKA Z NADRUKIEM (kaptur kangur) 2

  Oceniony 4.00 na 5.
  80.0090.00 Wybierz opcje

A po treningu prysznic? A może, by w końcu się nie myliło który jest kogo, to podpiszesz swój ręcznik? Ręcznik z nadrukiem !  Zobacz jaki rewelacyjny znajdziesz w Naszym sklepie internetowym lub stacjonarnym
FajnyPrezent.com ul. Katowicka 11A/U2 61-131 Poznań