Dzień Mamy Dzień Taty i Dzień Dziecka

Dzień Mamy Dzień Taty i Dzień Dziecka

Koniec maja i czerwiec to istne urzeczywistnienie świąt rodzinnych. Zaczynamy od najbardziej popularnego święta jakim jest Dzień Mamy.  Później obowiązkowo Dzień Dziecka - najhuczniej obchodzone święto w domu oraz niedoceniane i niestety często zapominane święto - Dzień Ojca.

Przy takich okazjach zawsze pojawia się pytanie: jaki prezent na dzień mamy, jaki prezent na dzień dziecka, jaki prezent na dzień taty ? Licząc się również z tym, że w maju była Komunia (i to czasem nie jedna) a budżet ograniczony... Co tu robić ? A gdyby tak kupić jeden prezent całej rodziny? Wyjątkowy, uniwersalny a zarazem miły i trochę śmieszny . Mowa tu o koszulkach z serii królewskiej. Każdy ma swoją wersję, wygląda wystrzałowo i co by nie mówić - będziecie rozpoznawalni. Możesz zdecydować się na pojedynczą sztukę lub komplet - sprawdź co będzie Ci odpowiadać.

A może bardziej praktyczny pomysł na prezent  dla wyjazdowej mamy czy taty - ręczniki pięknie zdobione z możliwością wyboru wzoru. Chyba, że masz koncepcję na inny nadruk - jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Idealny prezent na dzień mamy to koszulka z napisem "najlepsza mama" - niech wszyscy wiedzą ile znaczy dla swojej rodziny. Potrzebujesz wbić gwóźdź w ścianę, kogo prosisz o pomoc?  Na dzień taty podkreśl, że to on jest  "bohaterem domu" !  Masz córkę, która świata nie widzi poza swoim tatą? Zrób jej prezent na dzień dziecka - koszulka z napisem "córeczka tatusia" będzie definiowała wszystko 😉 A dla małych królewiczów mamusi - prezent na dzień dziecka z nadrukiem "synek mamusi"!

 

Dosyć gadania... Sprawdź w sklepie co dla Ciebie przygotowaliśmy!

fajnyprezent.com ul. Katowicka 11A/U261-131 Poznań

Kasia