mis-z-nadrukiem

DLACZEGO MISIE Z NADRUKIEM TO IDEALNY POMYSŁ NA GADŻET REKLAMOWY DLA TWOJEJ FIRMY!?

Szukasz oryginalnego pomysłu na reklamę swojej firmy? A może chciałbyś podarować wyjątkowy i spersonalizowany prezent bliskiej osobie? Maskotki z nadrukiem to sympatyczny podarunek, który pozostanie w pamięci obdarowanych na długo!

Miś z nadrukiem przyciągnie uwagę Twoich klientów i ociepli wizerunek Twojej firmy. Dlaczego opłaca się zainwestować w tego typu reklamę? Maskotka z nadrukiem daje Ci możliwość umieszczenia na niej niepowtarzalnego projektu. Może to być Twoje logo, hasło reklamowe lub dowolny tekst, który chcesz przekazać swoim Klientom. Miś z nadrukiem może być dopasowany do Twojej działalności lub zbliżających się akurat świąt. Na Boże Narodzenie podaruj swoim klientom śmiesznego renifera, a na Wielkanoc milutką owieczkę!

Jeżeli organizujesz konkurs, np. w mediach społecznościowych misie z nadrukiem mogą posłużyć Ci jako nagroda. Twoi fani na pewno ucieszą się z takiego gadżetu reklamowego! Reklama w formie przytulanki to gwarancja jej długowieczności. Spot w telewizji trwa 30 sekund, ogłoszenie w gazecie trafi po tygodniu do śmietnika, a maskotki reklamowe będą cieszyć ich właścicieli przez długie lata!

maskotki reklamoweW naszej ofercie posiadamy najróżniejsze maskotki reklamowe: różnokolorowe misie z nadrukiem, żółwie, konie, tygrysy, lwy, psy, koty i wiele innych zwierząt. Jeżeli szukasz pomysłu na bożonarodzeniowe prezenty, do wyboru są także świąteczne pluszaki z nadrukiem: skarpety, renifery, bałwanki czy misie polarne. Wszystkie wzory maskotek z nadrukami ja i inne gadżety reklamowe znajdziesz na stronie http://www.66projekt.pl/maskotki-reklamowe/

Jednak miś z nadrukiem to wspaniałe rozwiązanie nie tylko firm. Jeżeli szukasz pomysłu na prezent dla bliskich Ci osób, możesz mieć pewność, że spersonalizowana maskotka z nadrukiem wywoła uśmiech na ich twarzach. Obdarowana osoba zobaczy, że prezent został przygotowany specjalnie dla niej i poczuje się jeszcze bardziej wyjątkowo! Misie z nadrukiem dostępne dla odbiorców detalicznych znajdziesz w naszym sklepie internetowym http://www.fajnyprezent.com/maskotki-z-twoim-nadrukiem/